Ignite Cluj-Napoca
Welcome! Bine ai venit!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ignite Cluj-Napoca
Welcome! Bine ai venit!
Ignite Cluj-Napoca
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parerea despre Ignite

2 participanți

In jos

Parerea despre Ignite Empty Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Denysa Vin 18 Iun - 18:40

Cativa de pe acest forum au avut minunata sansa sa ajunga la Ignite! Parerea despre Ignite Icon_cheers Cum vi se pare? Haideti sa vorbim aici despre intalnirea Ignite! Parerea despre Ignite 31296

Denysa
Admin
Admin

Posts : 556
Join date : 22/02/2010

https://www.facebook.com/Denysa?ref=profile

Sus In jos

Parerea despre Ignite Empty Re: Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Deyu Lun 12 Iul - 17:03

Ce ma bucura cel mai mult este ca forumul acesta depaseste etapa aceea de "hai sa nu ne plictisim" cum majoritatea forumurilor sunt. Ma bucur ca se leaga de o asociatie care are scopuri caritabile sau nu, sau care pur si simplu se bazeaza pe comunicare si socializare intre grupuri de oameni de aceeasi varsta sau varste diferite. NU stiu despre ce este vorba insa as vrea sa stiu mai multe despre asta si ma bucur ca am intrat pe aici!


Spor in continuare.

Deyu

Posts : 15
Join date : 12/07/2010

Sus In jos

Parerea despre Ignite Empty Re: Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Denysa Lun 12 Iul - 20:03

CIao Deyu Parerea despre Ignite 978157
Ignite este o intalnire organizata din doua in doua saptamani, in special pentru studentii care nu au ce face Parerea despre Ignite Icon_lol , dar si pentru liceeni. Avem diferite activitati, ca sa ne cunoastem mai bine, sa ne imprietenim dar si seri de discutii interesante, movie nights sau alte seri cu tema speciala Parerea despre Ignite Icon_biggrin . Staptamana trecuta a fost World Cup Cluj, unde am avut concursuri cu si despre fotbal, dupa care am mers sa jucam fotbal Parerea despre Ignite Icon_biggrin . Oricum, e un loc unde toti sunt bineveniti, indiferent de cultura, sex, religie sau alte lucruri.

Denysa
Admin
Admin

Posts : 556
Join date : 22/02/2010

https://www.facebook.com/Denysa?ref=profile

Sus In jos

Parerea despre Ignite Empty Re: Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Deyu Lun 12 Iul - 20:42

Denysa a scris:CIao Deyu Parerea despre Ignite 978157
Ignite este o intalnire organizata din doua in doua saptamani, in special pentru studentii care nu au ce face Parerea despre Ignite Icon_lol , dar si pentru liceeni. Avem diferite activitati, ca sa ne cunoastem mai bine, sa ne imprietenim dar si seri de discutii interesante, movie nights sau alte seri cu tema speciala Parerea despre Ignite Icon_biggrin . Staptamana trecuta a fost World Cup Cluj, unde am avut concursuri cu si despre fotbal, dupa care am mers sa jucam fotbal Parerea despre Ignite Icon_biggrin . Oricum, e un loc unde toti sunt bineveniti, indiferent de cultura, sex, religie sau alte lucruri.

Yaay... can i join please?? Mad

Deyu

Posts : 15
Join date : 12/07/2010

Sus In jos

Parerea despre Ignite Empty Re: Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Denysa Mar 13 Iul - 14:23

Bineinteles! Vinerea viitoare o sa fie organizitata o noua intalnire Parerea despre Ignite Icon_biggrin

Denysa
Admin
Admin

Posts : 556
Join date : 22/02/2010

https://www.facebook.com/Denysa?ref=profile

Sus In jos

Parerea despre Ignite Empty Re: Parerea despre Ignite

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum