Ignite Cluj-Napoca
Welcome! Bine ai venit!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Ignite Cluj-Napoca
Welcome! Bine ai venit!
Ignite Cluj-Napoca
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tips for Life (Sfaturi pentru viata)

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

23032010

Mesaj 

Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 Empty Tips for Life (Sfaturi pentru viata)




ENGLISH:
As a child I was always thinking how I could make the world a better place if I would be the one in charge of everything... no kidding! Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 Icon_lol I had the solution to every problem, and there wasn't anything that couldn't be made better than it already was. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 4961 I was the world's critic with ideas for how everything should be changed and improved.

Maybe I'll write some of those ridiculous ideas in this blog, so we can laugh together about the "advanced logic" of a child. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 938246 However, as much as I would love to write my own original thoughts, my goal is to be entertaining and informative. Therefore, I'm afraid that on occasion I must reach outside of my own labyrinth of knowledge and insight. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 747221

I hope you'll enjoy this compilation of "Tips for Life". Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 42503Feel free to comment.


ROMANA:
Copil fiind, intotdeauna m-am gandit cum as putea face lumea un loc mai bun daca as fi la cârma tuturor lucrurilor... fara gluma! Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 Icon_lol Aveam solutia la orice problema, si nu exista nimic ce sa nu poata fi facut mai bine decat era deja. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 4961 Eram cel mai mare critic din lume, cu idei despre cum ar trebuii schimbate si imbunatatite toate lucrurile.

Poate o sa scriu cateva din acele idei ridicole, in acest blog, sa putem rade impreuna de "logica avansata" a unui copil. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 938246 Totusi, desi mi-ar place sa scriu doar gandurile mele originale, scopul meu este sa fie distractiv si informativ. Prin urmare, mi-e teama ca din cand in cand o sa fiu nevoit sa apelez la cunostintze dinafara propriului meu labirint de discernamant si cunoastere. Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 747221

Sper ca o sa va placa aceasta compilatie de "Sfaturi Pentru Viata". Tips for Life (Sfaturi pentru viata) - Pagina 2 42503Simtiti-va liberi sa comentati.

(tradus de Grig)
Hobbsie
Hobbsie
Gradinita
Gradinita

Posts : 62
Join date : 24/02/2010

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Tips for Life (Sfaturi pentru viata) :: Comentarii

avatar

Mesaj Mar 22 Iun - 23:08 Scris de Denysa

Sa speram ca Daniel o sa mai poate posta! Oricum fi pe faza Kazuma, I`m beginning a blog! Smile)

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum